PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842452}
3,5 108 155
ocen
3,5 10 1 108155
1,8 33
oceny krytyków
365 dni
powrót do forum filmu 365 dni

chlanie, nie dam du.py bo jestem twarda, jestem twarda wiéc nie dam dup.y, oooo sukienki za tysiáce euro, ale pie.rdol sie, dalej nie dam du.py, spie.rdalaj, ooo ch..uj, ze mnie porwales ale uratowales mi zycie, patrz jak rozkladam nogi, patrz bardziej rozkladam, jeszcze bardziej, ku..rwa, bardziej nie mogé, tak wyjde za ciebie, i to przecie normalne, ze starzy ludzie gadajá prawie, ze perfekcyjnie po angielsku, kocham cie, a to moja przyjaciolka o ktorej nie wiedziales (i ja chyba tez) kocham ja, bedzie moja druhna, dziekuje kut.asino, bedziemy zyc dlugo i szczesliwie, i j.eb, tunel, policja, czlowiek mysli, ze koniec tego pieknego dlugiego zycia, ale uswiadamia sobie, ze sá przecie 3 czésci tego gówna XD



i najbardziej zabawne jest to, ze piszác recencje flimu, w którym nie robiá nic innego jak tylko pieprzá sié w kazdym mozliwy sposób i uzywajá slów wulgarnych, musisz robic cenzure tych slów, którzy oni uzywajá XD

ocenił(a) film na 1
idiotka_3

Najlepsza recenzja tego gniotu na filmwebie, nic dodac nic ująć, tak to właśnie mniej więcej wygląda

idiotka_3

Osz, ale to dobre :) Aż zaplułam monitor ze śmiechu :)

ocenił(a) film na 4
idiotka_3

Nie bardzo Cię rozumiem idiotko...

To powinna mu rozłożyć nogi już za te sukienki za tysiące euro?

I dlaczego starsi ludzie nie mogą mówić prawie, że perfekcyjnie po angielsku?

idiotka_3

hahahah zaje.bista recenzja! Moglam ja przeczytac przed obejrzeniem tego gniota!

ocenił(a) film na 2
idiotka_3

Idiotka! Prawie napisałaś ksiazkę, dodaj jeszcze kilka głupich dialogów i też będziesz zbijać kapuchę! Kto powiedział, że tylko pani Lipińska może! Masz talent dziewczyno!

idiotka_3

Hahah, aż zawyłam, dzięki, to powinno trafić do jakiegoś kanonu komentarzy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones