PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655068}
2,4 8 333
oceny
2,4 10 1 8333
1,0 6
ocen krytyków
Kobiety bez wstydu
powrót do forum filmu Kobiety bez wstydu

masakra. chciałabym wskazać jeden dobry element tego filmu, ale nie potrafię. w ciągu 50 minut filmu z sali wyszła 1/3 widzów. przerażające, że ktoś wyłożył na to pieniądze. jeżeli główny bohater miał magnetyczny wpływ na kobiety to chyba ze mną coś nie tak. a jeżeli ten film miał być prześmiewczy i groteskowy (bo chyba tylko to miałoby go uratowac) to nie wyszło.

Niemniej polecam obejrzeć. w internecie.

ocenił(a) film na 1
jula_nda

Pracuję w kinie, co więc za tym idzie trochę podpatrzyłam... I wyszłam. Po 5 minutach. Końcówka durna również. Co zrobić - durnota i już ;) Gratuluję tych 50 minut...

Akida27

siedziałam tak długo tylko dlatego, że łudziłam się, że bedzie lepiej. no, albo że chociaż końcowka coś da, ale niestety aż tak długo nie dałam rady. pomęczę się z piwkiem jak bedzie w internecie i obejrzę koncówke ;)

ocenił(a) film na 1
jula_nda

pamietasz moze jak sie skonczylo? ja poleglam a ciekawa jestem czy nabralo sensu na finiszu.

oklammnie

"Byłam, widziałam, wytrzymałam 50 minut"
Jesteś naturalną blondynką?

:D

ocenił(a) film na 1
e3s3

Urocze.
Kliknełam odpowiedz do Juli zamiast Akidy27, moje rozkojarzenie ot tyle.
Zyczę miłego wieczoru, powodzenia w rzucaniu równie wyśrubowanych tekstów gdzie indziej.

oklammnie

Dystansu trochę :)

ocenił(a) film na 1
e3s3

Wzajemnie:)

ocenił(a) film na 1
oklammnie

(wybacz, że dostrzegam dopiero teraz) Tak, widziałam końcówkę i pamiętam... Nie nabrała sensu xD

ocenił(a) film na 10
Akida27

Nie wypowiadaj się o filmie którego nie obejrzałaś.

ocenił(a) film na 1
ppin99

Obejrzałam xD Wchodziłam na niego kilka razy i nie wytrzymywałam więcej, niż pięć, dziesięć minut na raz, ale sumarycznie obejrzałam go w całości

ocenił(a) film na 10
Akida27

Tak, tak i jeszcze napisz że za pierwszym razem oglądałaś od 1 do 5 minuty, za drugim od 6 do 10, następnym razem od 11 do 16 itd. Wyraznie napisałaś że wytrzymalaś 5 minut i wyszłaś. I gratulowałaś komuś kto wytrzymał 50 min co ma świadczyć że dla Ciebie byłoby to zbyt ciężkim przeżyciem.

ocenił(a) film na 1
ppin99

Ja obejrzałem cały. Chłam chłamów. Paździerz paździerzy. To antydzieło zasługuje na wiele, poza uwagą. Właściwie to trudno znaleźć coś gorszego od tego... Gulczas ma więcej logiki (bo ją ma). Klątwa doliny węży jest nawet zabawna. Łza księcia ciemności jest chociaż dziwna. Kac Wawa żenująca. Drzewa śmieszne. Świnka żałosna. Natomiast to łączy wszystkie najgorsze cechy wszystkich tych filmów. Dno den.

ocenił(a) film na 10
pwllwp

Śmiało, dołóż jeszcze kilka epitetów, nie żałuj sobie, nie duś ich w sobie, no , dawaj śmiało!

ocenił(a) film na 1
ppin99

Myślę że opisałem ten film wystarczającą ilością przymiotników. I szczerze uważam że jeśli ktoś uważa ten film za najlepszy w historii to nie mamy w ogóle o czym rozmawiać. Mimo to, pozdrawiam ale życzę od teraz doświadczeń z innymi, lepszymi, filmami :) Chociaż "Świat to za mało" to całkiem, całkiem film :)

ocenił(a) film na 1
ppin99

bo to gówno

jula_nda

"Kobiety bez wstydu" - produkt komediopodobny, którego wstydzić powinni się wszyscy zaangażowani w produkcję. :)) Pewnie dostanie Węże.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones