PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655068}
2,4 8 337
ocen
2,4 10 1 8337
1,0 6
ocen krytyków
Kobiety bez wstydu
powrót do forum filmu Kobiety bez wstydu

Jak to jest?

ocenił(a) film na 1

Polskie komedie romantyczne sięgnęły dna już dawno a premiery po kolei zbierają jedynki. Takie same plakaty, te same beztalencia, podobnie żałosne historyjki. Na co liczą twórcy? że po 25 gniocie nagle zacznie nam się to podobać? kto finansuje te szmiry? kto chodzi na to do kina? dlaczego to jeszcze funkcjonuje? wytłumaczcie proszę

tomek00225

Również nie mogę pojąć tego zjawiska. Mam wrażenie, że te wszystkie żenujące filmy powstają jedynie ku uciesze i dla satysfakcji ich twórców, którym wydaje się, że stworzyli coś innowacyjnego. Oni mają frajdę w trakcie tworzenia, bawią się, ale kiedy film wchodzi na ekrany kin - już tak wesoło nie jest. Poza tym wszystkie te beztalencia, które wybiły się na jakimś masowo oglądanym przez Polaków serialu (Liszowska, Dereszowska, Lesień, Milowicz, Kasprzyk, itd.) muszą jakoś zarabiać na chleb. Nieważne, że talentu zero, a nadrabiają jedynie pokazaniem uda, cycka, czy innej części ciała.

ocenił(a) film na 1
tomek00225

Odpowiedź jest - wydaje mi się - dość prosta: robią to ci, którzy mają ryje przy żłobie. Nie sądzę, żeby prywatny producent dawał kasę na coś, co nie przyniesie kasy. Ale - być może - mylimy się i te filmy, choć denne, przynoszą kasę...? Nie wiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones