PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570100}
6,2 578
ocen
6,2 10 1 578
Szelest
powrót do forum filmu Szelest

ciekawy

ocenił(a) film na 6

"szelest" ma przede wszystkim świetną muzykę oraz piękne zdjęcia, które tworzą atmosferę napięcia, mamy wręcz pewność, że coś groźnego czai się za rogiem i happy endu nie będzie; natomiast sama historia nie powala na nogi, mam wrażenie, jakby momentami starano się zrobić z tej historii coś niezwykłego, jak dla mnie zupełnie niepotrzebnie, wydumanie nie przynosi żadnej korzyści filmowi. jeśli chodzi o aktorstwo, to Agnieszka Warchulska idealnie zagrała lekko znudzoną życiem trzydziestokilkuletnią mężatkę.

ocenił(a) film na 8
Elinor

a ja zaklęłam gdy zorientowałam się, że filmik trwa niecałe 20 min! tak mi się spodobał. :)

Elinor

Istotnie, muzyka jest niesamowita :)

ocenił(a) film na 6
Elinor

"(...)jeśli chodzi o aktorstwo, to Agnieszka Warchulska idealnie zagrała lekko znudzoną życiem trzydziestokilkuletnią mężatkę."

Chyba raczej odwrotnie, ona się ku temu życiu rwała, mąż jej tylko zaciągał hamulec ręczny. Basia jest głodna seksu i zabawy, ciągnie ją do tego młode chłopaka, w odróżnieniu od Andrzeja ciagle wymyśla sobie jakieś zajęcia - to nie są objawy znudzenia życiem, to raczej głód przeżyć. Znudzony życiem to jest raczej Andrzej, on więcej nie chce przeżywać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones