Agnieszka Warchulska

6,5
2 839 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Agnieszka Warchulska

Jeżeli chodzi o postac Pani Agnieszki to zawsze uważalam że jest to aktorka raczej średnich lotów. Najbardziej raziło mnie jak paliła papierosy na planie "M jak Miłość". Oczywiście rozumiem że był to wymóg reżysera (dobrze że były długie i cieniutkie przez to bardziej kobiece) ale miałam wrażenie że Panie Agnieszka albo sama wogóle nie pali i przez to nie umie się zaciągać albo nie chce. Odbiór był taki, że myślałam że zaraz się udusi a ja razem z nią. Nie oceniam aktorstwa Pani Agnieszki przez pryzmat palenia papierosków. Jej role są bardzo wyraziste. Moje zdanie na temat tej aktorki zupełnie jednak się zmieniło, kiedy przeczytałam ostatnio artykuł a właściwie biograficzny felieton w "Twoim Stylu". Zorientowałam się, że oceniałam
osobę przez to jakie role grała a nie tak na prawdę jaką osobą jest. Z artykułu wynika, że to raczej z lekka pedantyczna introwertycznka, mamusia. I właściwie dopiero teraz uświadomilam sobie jakie przechodzi metamorfozy i wewnętrzne zmiany wcielając się w kolejne postacie. Dlatego pozdrawiam i życzę sobie i Pani żebym mogła jeszcze częściej widywać Panią nie tylko w Tv ale i teatrze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones