Aleksander Semchev

7,2
106 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Aleksander Semchev
Goracy

w tym filmie stworzył bardzo wiarygodną postać. :)

Holly85

Fakt

Goracy

duży udział w wiarygodności miał Wojtek Malajkat ;)

perun_6

Właśnie się zastanawiam dlaczego dubbing mu podkladali, wiesz moze?

CottonCrush

Nie mam zielonego pojęcia, ale można się tylko domyślać, że coś nie tak było z wymową lub aktor musiał przerwać pracę i wyjechać do rodzinnego kraju stąd Pan Malajkat w dubbingu.

CottonCrush

Wschodni akcent? Mnie bardziej ciekawi czemu nie zatrudnili polskiego aktora.

perun_6

Jeśli ktoś chce posłuchać prawdziwego głosu P. Alexa Semcheva to można tu:
https://www.youtube.com/watch?v=hy9oLlTfUkg
lub tu:
https://www.youtube.com/watch?NR=1&v=0PLiEwUhmQU

Atomek

Dzięki za linki.
Wokalnie 360 stopni porównując do Malajkata. Może jego głos wydał się za bardzo "przepity" ?

perun_6

360 stopni, czyli mówią tak samo?

wuj_Jozef

360 stopi to jest dla Ciebie tak samo ?

perun_6

Jak się obracam o 360 stopni, to zwykle jestem w punkcie wyjścia. Ty tak nie masz?

wuj_Jozef

Naprawdę słoń nadepnął Ci na ucho i głos Wojtka Malajkata brzmi Tobie tak samo jak Semcheva ?

perun_6

głupi jesteś czy udajesz?

Goracy

No, ale mówił głosem Wojciecha Malajkata:)

Pawuloniasty

A nie odwrotnie ;) ? Mówi ktoś a gra ktoś. Mówi Malajkat a gra Semchev. Logika musi jakaś być. Nawet w stopniu podstawowym.

perun_6

No to mówie, że głos Malajkata!

perun_6

perun_6 Ty jesteś jakiś uchynięty? Żółte papiery czy coś? Nie rozumiesz logicznie napisanego zdania. Nie rozumiesz jak Ci ktoś tłumaczy, że 360 stopni to obrót w okół własnej osi. Czyli mówiąc, że coś zmieniło się o 360 stopni to tak naprawdę nie zmieniło się nic. Ale Ty jeszcze śmiesz kogoś pouczać i to jeszcze jak - podkreślając swój brak inteligencji... "Logika musi jakaś być. Nawet w stopniu podstawowym." :D

konradwojtys

Po dwóch latach odgrzebujesz starego kotleta po to aby się na kimś wyżyć? Dawaj dalej buraku, czekam na kolejne epitety.

perun_6

Dla Ciebie zrobiłem wyjątek, bo jesteś interesującym przykładem osoby udającej inteligencje jednocześnie tęskniąc za rozumem. Poza tym nie epitety, a zapytanie czy ze zdrowiem psychicznym wszystko w porządku, bo nie wygląda. Poza tym "odgrzebujesz starego kotleta" - mistrzostwo. Nie dość, że odgrzewanie mylisz z odgrzewaniem, to jeszcze nie znasz znaczenia frazeologizmu "odgrzewany kotlet".

P. S. Z epitetami wyjechałeś pierwszy raz Ty sugerując mi buractwo :).

konradwojtys

O mistrzu. Biję pokłony.

Dawaj dalej!




perun_6

Nie ma to jak przyjąć krytykę ze zrozumieniem. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszym życiu z taką logiką. No bo może być Ci ciężko...

perun_6

Po prostu jesteś idiotą co nie potrafi czytać ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones