Przemysław Sadowski

6,5
6 252 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Sadowski

Nie widziałam chyba gorszego aktora. :D :D
Tak mnie denerwuje swoją osobą - szczególnie w Magdzie M.

asiak_3

A widziałaś go gdzieś jeszcze? Bo aktora nie ocenia się po jednej roli;)
Ja jestem fanką Przemka od 6 lat (jak ten czas leci!) i muszę przyznać, że niestety, jak narazie nie miał zbytniej okazji by się wykazać. Dużo bardziej podoba mi się w teatrze niż w filmie, jednak nigdy nie powiem na niego złego słowa, cóż, w końcu jest moim idolem! :)
Mówisz,że denerwuje Cię swoją osobą w Magdzie M. - nie kierujesz się tutaj czasami niechęcią do postaci przez niego granej? Przyznaję, Filip Starski kompletnie mnie nie przekonał i nie zachwycił, ale Przemek dobrze wywiązał się z zaprezentowania jego osobowości. Myślę, że jest wielu dużo gorszych aktorów (np. Panowie Mroczkowie) i że Przemek kompletnie nie zasługuje na ocenę 1/10.
Cóż, jednak jest to Twoje zdanie i nie mam powodu go nie szanować, ale.. wybacz, musiałam się wypowiedzieć:)
Na łamach tego tematu chciałabym pozdrowić Przemka, który jest przewspaniałym człowiekiem i wspomnienie spotkania z nim działa na mnie jak promyk słońca wychodzącego zza chmur! :)))

Mortiana

..."chciałabym pozdrowić Przemka, który jest przewspaniałym człowiekiem i wspomnienie spotkania z nim działa na mnie jak promyk słońca wychodzącego zza chmur! :)))"


ŻAŁOSNA JESTEŚ

Bobby_G

ee.. fajne porównanie ;D
Ja go ubustwiam i mam zamiar zbudować mu taki mały ołtarzyk w moim pokoju. Żaart ;P
Poprostu jest bosski ;] x] Gdybym ja go spotkała ty bym miała orgazm nieustannie przez 25 najbliższych lat xD (ok, przegłam troche, ale miałabym podniete że ahh!) Zazdroszcze Ci ze miałaś okazje go spotkać, a tak wgl to pow dokładnie gdzie to było i czy on tam nadal przychodzi? :P
Dla mnie jest naprawde bardzo sympatyczny, uczuciowy, spontaniczny, inteligentny i jest prawdziwym dżentelmenem [mówie co widze w tv], a przy tym tak zaj*e męski ze szok! Nie wiem za co go można nie trawić, ale ja tak mam z innymi sławnymi ludzmi ;) Ale Sadziu to zaj*sty koleś i ja go szanuje ;D

Najprzystojnieeeejszy..! x]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones