Przemysław Sadowski

6,5
6 249 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Sadowski

Aktor z niego jaki jest, taki jest (przyznam, że samo życie to porażka... ale raczej ze względu na sam serial). Grunt, że urodził się w najpiękniejszym puszczańskim mieście - HAJNÓWCE. To zobowiązuje. Życzę mu powodzenia.

użytkownik usunięty
Aneczka27

hajnołka to najpiekniejsze puszczanskie miasto? mozna z tym polemizowac:)

jeśli to ta hajnówka spod białegostoku to macie tam ZAJEBISTY skatepark, chyba najlepszy odkryty w polsce

hajnołka-wieś jakich polsce 'trzeba'...ech boshe zgnijcie w tej norze..

Aneczka27

On na pewno urodził się w tej Hajnówce z Podlaskiego? Pewnie szybko wyjechał stąd, bo jakoś wierzyć mi się nie chce, że mieszkając tutaj aż tak by się wyrobił ;P
Ale co by nie było, super miasto ;)

Pozdrawiam wszystkie osoby z Hajnówki!

martusska_

Hajn ówka to nie piękne miasto moim zdaniem wielka dziura mógłbym pisać o niej i ich mieszkańcach godzinami wiem bo sam od nie dawna mieszkam ale nie z własnej woli i jak juz bede mogł to normlanie z tad wybiegne,wogole nie polecam normalnym ludziom PODLASIa.

nihasa3

jeśli nie chcecie marnować se życia nie stawiajcie stopy na podlasiu a tym bardziej tu nie mieszkajcie

nihasa3

gówno wiesz o podlasiu a pieprzysz nonsensy

Aneczka27

podpisuje się Hajnówka Rules :PP sam jestem z Hajnówki ;) pozdrawiam

Bezimienny_24

Ja jestem z Hajnówki :) Witam więc :P Zastanawiam się jednakże, dlaczego pewna osoba na górze napisała, abyśmy cyt.''Zgnili w tej norze''. Przepraszam bardzo, ale mieszkałaś kiedyś w Hajnówce ( bądź mieszkałeś? Nie spojrzałam na znaczek)Ja mieszkam tu od osiemnastu lat (czyt.od urodzenia) i szczerze mówią tu czuję się najlepiej. Nie wiem czy dałabym radę mieszkać w większym mieście. I nie krytykuję Warszawy, Wrocławia bądź innego miasta, gdzie nigdy nie mieszkałam. A ty, jeśli nie mieszkałeś/aś w Hajnówce, nie masz prawa krytykować.

A co do pana Przemka, uważam, że to fajny facet i fajny aktor.
Pozdrawiam serdecznie :P

Daggulka_Preity

poprawiam, doczytałam- nihasa tu mieszka, tak;> a czemu nie z własnej woli- rodzice cię zmusili? Wnioskuję więc, że masz poniżej 18 lat. Ale nie o to chodzi. Raczej o wypowiedź o pisaniu o mieszkańcach. Napisz, ja chętnie się dowiem, jak zaściankowi i ograniczeni jesteśmy. Bo pozytywnej relacji się nie spodziewam po twoich wcześniejszych postach...

Aneczka27

a co ma hajnówka do jego zdolności aktorskich które są na niezłym poziomie które większość ludzi porównuje do tych hollywodzkich

Aneczka27

Najpiękniejsze puszczańskie (jesli mówimy o Puszczy Białowieskiej) to oczywiście Białowieża. Narewka tez jest bardzo malownicza.

Sama Hajnówka piękna nie jest, ale bez przesady. Są wieksze dziury w innych stronach polski.

Piszę to nie wysysając z palca bo już 35 lat mieszkam na podlasiu.

Podejrzewam, że połowa znanych ludzi (aktorów, aktorek, pioskenkarzy) obecnie mieszka w Warszawie, bo jest tak wygodniej (więcej szans na pracy czy role w filmach/castingi) a wcale się w stolicy nie urodZiła.

Zresztą, zapytajcie rodowitego warszawiaka ilu ich jest ? ok. 20%, reszta wawy to przyjezdni z mniejszych lub większych wiosek.

Aneczka27

Super aktor.Trzeba koniecznie Go zobaczyć w przedstawieniach teatralnych. W rolach filmowych nie specjalnie mógł się wykazać...- trzeba dać mu dobrą rolę - jak w przedstawieniu "Podwójna rezerwacja" w Teatrze Komedia. Jest tam REWELACYJNY !!!! Brawa dla Pana Przemka !!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones