Przemysław Sadowski

6,5
6 232 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Przemysław Sadowski

Samo życie - kiepski serial, choć jego rola niezła, dalej Naznaczony - tragicznie słaba rola, czas
honoru - beznadziejny, Bulionerzy to również jakieś nieporozumienie, Fala zbrodni to przeciętny
serial ale i on nic wielkiego nie pokazał, jedyna świetna rola w tym serialu to Mariusz Jakus.,
kolejny gniot Zostać miss i te jego głupkowate miny i uśmieszki. Co do filmów to przeciętny
pierwszy milion i kiepski Reich. Obejrzę jeszcze Układ zamknięty i Drogę do raju ale jak na razie
nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat tego aktora.

pomponik86

a mi się podoba, podobała mi się jego rola Kacpra w samym życiu, dla niego i dla Kumorek go oglądałam , podobał mi się w Bulionerach.

pomponik86

Co ty chcesz od jego roli w Fali zbrodni moim zdaniem dobrze zagral ten caly watek z szantażem i wg mnie powinien pozostac w serialu bo z Wieczorkowskim to juz nie bylo to samo.

Ruben_fw

W serialu "Na krawędzi" zagrał rewelacyjnie.

pomponik86

Jedyne, co można o nim dobrego powiedzieć to że jest podobny do Clive'a Owena. ;)

adamcpdst

Rzeczywiście od pierwszej chwili kojarzy się z Owenem... Nie piszecie o nim za dobrze... i nawet czasem słusznie, ale w serialach "Na krawędzi" i "Londyńczycy" grał bardzo fajnie.

matyah

Racja, te dwa seriale mu wyszły, ale i tak mnie irytuje. Nie wiem czemu, to coś z oczami i głosem chyba.

pomponik86

zobaczcie co wyprawia w teatrze, moim zdaniem jest niesamowity

użytkownik usunięty
pomponik86

Fali zbrodni bym się nie czepiał. Nie kojarzę, aby w ciągu ostatnich lat powstało coś lepszego.

pomponik86

Ale w rodzinie ma powodzenie.

pomponik86

Wiem, że temat powstał wiele lat temu, ale w Fali zbrodni tylko Jakus grał dobrze? No błagam. Serial miał potężną obsadę i moim zdaniem miało to też przełożenie na grę aktorską. Oprócz Jakusa i jego świetnej roli, do tego jeszcze świetna rola Baki, dobra rola Wieczorkowskiego, Żentara bardzo dobrze odnalazł sie w roli generała policji, bardzo dobra gra Kamińskiej jako szefowej wydziału, Agnieszka Wagner świetna w roli policjantki która w psychologiczny a zarazem empatyczny sposób podchodzi do ofiar i sprawców przestępstw, bardzo dobra rola Domogarowa bezwzględnego bossa mafii który popełni najgorszą zbrodnię nie patrząc kto będzie ofiarą, dobre i zapadające w pamięć rola tych co grali Romę i jego brata, zastrzelonego w pierwszej serii....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones