PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=311523}
5,5 1 095
ocen
5,5 10 1 1095
Pogoda na piątek
powrót do forum serialu Pogoda na piątek

Piosenka koncowa

ocenił(a) serial na 10

mam ogromną prosbe !! Czy zna ktos tytuł tej piosenki, a wlasciwie melodii ktora jest na konc filmu??Wiem ze to jest jazz bo kiedys tanczylam do tej muzyki ale bardzo zalezalo by mi na tym,ebyscie napisali jaki ejst tego tytul.Z góry dzieki

ocenił(a) serial na 5
mag_gie_91

Sama od dłuższego czasu szukam tej piosenki. Obawiam się jednak, że została stworzona specjalnie do serialu... Ale jeśli ktoś wie coś na temat tej muzyki niech napisze ;]

ocenił(a) serial na 8
Maargo

Muzyka jest swietna,zawsze jej slucham:-)

ocenił(a) serial na 8
Mother_Earth

własnie ja też się dołączam do prośby muzyki napisał pan wysocki ale to nic nie daje bo szukałem i nic. jak by co dajcie znać dzieki

ocenił(a) serial na 10
Mother_Earth

ale masz ta muzyke???jesli tak,to prosze wyslij mi,bede ci niezmiernie wdzieczna,pozdrawiam

mag_gie_91

Przyłączam się do prośby! Serial nie jest zbyt udany, ale muzyka świetna.
Kompozytorem jest chyba Michał Urbaniak, ale tytułu nie znam.
Jak ktoś skojarzy to proszę napisać tu! :-)

macius_4

Muzykę skomponował Szymon Wysocki. Jego nazwisko widnieje w napisach koncowych. Jego muzyka jest świetna. Niestety nie ma żadnej strony w internecie i ciężko go znaleźć.

Kadya

Ja ciągle twierdzę, że jednak Pan Urbaniak. Zwróć uwagę jak lecą napisy na końcu. Jest napisane coś takiego: "Muzyka: czołówka i napisy końcowe - Michał Urbaniak"

macius_4

Widzę że wiele osób uważa końcową melodię za coś wspaniałego. Swojego czasu też jej poszukiwałam i wczoraj całkiem przypadkiem znalazłam :) Muzyka: Michał Urbaniak - Love Away.
Wstawiam też linka: http://www.sendspace.com/file/7oe8b3
Przyjemnego słuchania ^^

Undine_2

Undine! Dzięki wielkie dziewucho! ;)
Trala trala tralalalaaa..

mag_gie_91

to prawda w necie trudno cokolwiek znaleźć

mag_gie_91

ta muzyka to jedyny plus tej produkcji niestety hehe

ocenił(a) serial na 8
ganz74

Dzieki Lilly85 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones